top of page
Misja programu :

Misją naszego programu dla szkół publicznych w Polsce jest rozpowszechnianie oraz ewaluacja metod efektywnej nauki. Chcemy, by każdy uczeń w Polsce wiedział, że opanowanie szkolnego materiału przynajmniej na czwórkę plus mieści sie w jego możliwościach zarówno intelektualnych jak i czasowych.

 

 

Dzięki naszym warsztatom, uczniowie będą mogli osobiście przekonać się, że nauka nie musi być przykrym obowiązkiem, a może być wręcz przyjemnością i świetną zabawą. 

Podczas warsztatów w szkole, skupiamy się głównie na pracy w grupie, jednak z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości każdego ucznia.  

 

W programie warsztatów w szkołach wskazujemy jak:

 

  • uczyć się skutecznie wykorzystując techniki pamięciowe

  • czytać ze zrozumieniem 

  • wykorzystywać kreatywność i wyobraźnie w celu rozwiązywania szkolnych wyzwań

  • rozwijać logiczne myślenie

 

Nasze warsztaty realizowane w szkołach są naszym głównym celem statutowym na który nasza poradnia gromadzi środki. Są one bezpłatne zarówno dla szkół jak i dla rodziców. Jedynym wymogiem z naszej strony jest zgoda rodziców na uczestnictwo ich dziecka w warsztatach. Warsztaty przeprowadzają wykwalifikowani trenerzy z naszej poradni posiadający zarówno wiedzę jak i kwalifikacje pedagogiczne. 

 

 

W trakcie warsztatów uczniowie dostają od nas komplet materiałów wraz z klockami Tangram. Klocki tangram to fantastyczna zabawka edukacyjna wzmacniająca kreatywność wyobraźnie i poziom logicznego myślenia.  Poniżej kilka filmów prezentujących możliwości klocków TANGRAM.

 

Warsztaty w szkołach
bottom of page