top of page

Każdy ma prawo do złości, nikt do agresji – warsztaty z umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami


         „Nie każdy wie, że nie ma złych czy dobrych uczuć – są tylko nieodpowiednie sposoby ich okazywania”​

Głównym celem naszych warsztatów jest nabycie umiejętności nazywania i rozpoznawania u siebie różnych emocji, oraz reakcji jakie te emocje w nas wywołują. Jedynie bowiem świadomość własnych przeżyć i emocji, daje możliwość panowania nad nimi i kontrolowania swoich zachowań.

Na warsztatach dowiemy się jak konstruktywne radzić  sobie z trudnymi emocjami i reakcjami, które nie są akceptowane społecznie. Nauczymy się stosować techniki odzwierciedlania uczuć oraz techniki relaksacyjne,

które w codziennym życiu pomogą wrócić do równowagi i spokoju.
Efektem naszych warsztatów będzie lepsze poznanie samego siebie, świata własnych przeżyć, rozwój intrapersonalny, a w efekcie
i społeczny. 

Warsztat jest przeznaczony dla wszystkich dzieci, które chcą poznać samych siebie, rozwijać swoje umiejętności radzenia sobie z trudnymi dla nich i dla otoczenia uczuciami oraz poznać nowe ciekawe techniki relaksacji oraz odzwierciedlania uczuć.

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej w małych grupach.
Tematy oraz symulacje sytuacji odnoszą się do rzeczywistych problemów, które pojawiają się na co dzień
w naszym życiu. Warsztaty skupione są na zdobyciu przez uczestników umiejętności praktycznych, a nie „suchej wiedzy”. Zajęcia są moderowane przez trenera tak aby dostosować je do indywidualnych potrzeb oraz umiejętności uczestników.
W trakcie szkolenia trener monitoruje postępy uczestników, udziela dodatkowych wyjaśnień w razie potrzeby.

bottom of page