top of page

Nasze materiały do pobrania

  


Materiały, które pragniemy Państwu zaprezentować zostały specjalnie stworzone tak, aby obejmowały wszystkie aspekty twórczości i aby zarazem były dobrym treningiem twórczego rozwiązywania problemów. Ich celem jest rozwijanie takich zdolności jak płynność słowna, która jest niezbędna przy pisaniu nowych tekstów w tym opowiadań czy wierszy, giętkość – czyli gotowość do zmiany kierunku myślenia, tak ważna przy rozstrzyganiu złożonych problemów oraz oryginalność, która sprawia, że nasz świat staje się ciekawszy. W dzisiejszych czasach tak bardzo brakuje nam tej iskierki, która sprawia, że coś nas wyróżnia spośród tłumu.


Nasze przykładowe materiały staną się dla Was bardzo pomocnym narzędziem w kształtowaniu siebie jako osoby ponadprzeciętnej i nietuzinkowej.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani głębiej tematyką twórczości

Zapraszamy do pobrania i wydruku !!!

  Specjaliści z naszej Poradni pragną zaprosić Was do magicznego świata „Zaczarowanych Bibliotek”, „Kolorowych rezerwatów przyrody” oraz wielu innych niesamowitych miejsc, w których wraz z dzieckiem będziecie mogli odkrywać
w sobie kreatywność. Nasze autorskie materiały, które możecie pobrać w tym miejscu mają na celu w bardzo przystępny sposób zapoznać Was ze zjawiskiem twórczości.


      Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę to TWÓRCZOŚĆ NAPRAWDĘ MOŻNA W SOBIE ROZWIJAĆ
I TRENOWAĆ.

Nie dzieje się to tylko na specjalistycznych „Treningach twórczości” - my dajemy Wam niepowtarzalną możliwość, by robić to CODZIENNIE W SWOIM DOMU!

bottom of page